slide
síť

Funkční design je prioritou

Kompaktní podoba systému CES BATTERY BOX přináší mnoho výhod - jednou z hlavních jsou minimální prostorové nároky. Díky jednomu silovému kabelu na vstupu i výstupu vám zůstane v místě instalace dostatek dalšího prostoru nebo naopak - systém je vhodný i do menších prostor nebo pod schodiště. 
Unikátní provedení All-in-One nabízí všechny potřebné součásti nainstalované v jednom jediném uceleném zařízení. Pro uvedení systému do provozu tak nebudete potřebovat žádné další komponenty, zařízení obsahuje již i bateriový bank ve vámi zvolené konfiguraci. 

Velký důraz je kladen na samotný design zařízení. Kvalita provedení a použitých materiálů jsou základem každého kusu. Povrch je otiskům odolný a snadno se udržuje. Vnitřní členění komponentů je přehledné a zahrnuje mechanické ochranné prvky vybraných částí. U třífázového systému je neocenitelným pomocníkem také speciální LED světelný pás, který pomáhá díky barevnému spektru snadno indikovat aktuální stav nabití baterií (modrá nabito na 100% až 20%, oranžová nabito na 20% až 10%, červená téměř vybito 10% až 0%).
Přehledný řídicí systém lze jednoduše ovládat prostřednictvím dotykového displeje - uživatelské prostředí je intuitivní. Každý přístroj je při instalaci automaticky připojen k internetu a obsahuje výstupní komunikační protokol ModBus TCP na systémy třetí strany (například pro řízení inteligentních domů). 

all-in-one

Mozek a srdce domácnosti

Podobně jako srdce a mozek řídí zásobování energiemi všechna místa v lidském těle, pomáhá třífázový systém CES BATTERY BOX hospodařit i distribuovat elektrickou energii na všechna potřebná místa ve vaší domácnosti tak, aby byla správně pokryta aktuální poptávka. Klíčem je možnost prioritního řízení regulovatelných spotřebičů (elektromobil, rekuperace, ohřev vody, klimatizace, apod.), na jejichž úkor je možné reagovat na změny odběru na straně spotřebičů neregulovatelných.

24 hodinový cyklus

Hlavním smyslem akumulace energie je získání možnosti spotřebovávat elektřinu v jiném čase, než byla vyrobena nebo uložena.
Jste-li majitelem domácí fotovoltaické elektrárny, nabízí vám systém možnost užívat akumulovanou solární energii i v době, kdy neprobíhá samotná výroba (nejvyšší spotřeba domácnosti bývá zaznamenána ráno nebo večer, kdy slunce ještě nesvítí nebo díky počasí není výkon elektrárny dostačující pro pokrytí požadované spotřeby).


Pakliže dlouhodobá předpověď počasí nepřeje vlastní výrobě nebo nevlastníte domácí fotovoltaickou elektrárnu, ale leží vám na srdci optimalizace nákladů za energie, hybridní systém CES BATTERY BOX nabízí možnost nabíjet baterie z distribuční sítě i v době mimo špičku v rámci levnějších tarifů. Takto levně pořízenou energii pak můžete v klidu spotřebovávat později, kdy jsou naopak sazby nejvyšší.

house

Výhody systému CES BATTERY BOX

Systém uchování vlastní vyrobené energie z obnovitelných zdrojů nebo díky levnějším tarifům z klasické distribuční sítě nabízí kompaktní řešení ALL-IN-ONE s jedním kabelem na vstupu i výstupu. Hybridní řešení přináší významnou úsporu nákladů díky nastavení priorit spotřeby u regulovatelných spotřebičů (elektromobil, rekuperace, tepelné čerpadlo, klimatizace, ohřev vody, bazén...). Dostupná vlastní energie 24 hodin denně nabízí pokrytí spotřeby domácnosti i v případě výpadku klasické distribuční sítě.
Řízení systému výroby a akumulace energie dle předpovědi počasí pomáhá lépe hospodařit s uloženou energií tak, aby nedocházelo k plýtvání na místech, kde není spotřeba aktuální. Modulární systém baterií přináší volitelný výkon a kapacitu dle požadavků vaší domácnosti. Životnost baterií je nyní nastavena na délku více než 16 let při jednom 80% nabití denně a systém je připraven na implementaci nových typů technologií dle budoucího vývoje.
Požární bezpečnost je zajištěna odpojením systému v případě nouze.

battery

Životnost baterií min. 16 let

battery

Dostupná energie 24 hodin denně

battery

Bez ohrožení výpadky elektrické energie

battery

Řízení systému dle předpovědi počasí

battery

Řízení priorit u regulovatelných spotřebičů

Prosíme o vyplnění informací v našem kontaktním formuláři. V zájmu urychlení přípravy nabídky doporučujeme uvést i nepovinné údaje. V nejkratším možném čase vás bude kontaktovat zástupce autorizované distribuční společnosti z vašeho regionu nebo zástupce společnosti ČEZ.

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Pro snazší orientaci nám můžete zaslat výkres střechy, situační výkres, apod.
*Odesláním poptávky souhlasím s předáním údajů vyplněných ve formuláři i třetí straně, a to exkluzivnímu partnerovi pro prodej a instalace systémů, zastoupenému společnostmi ČEZ Solární s.r.o., ČEZ ESCO, a.s., ČEZ Prodej, a.s., nebo jinou autorizovanou smluvní montážní společností a chci, aby mne ve věci poptávky kontaktovala. Veškeré získané údaje budou použity pro navázání kontaktu se mnou, poskytnutí informací o produktech a službách společnosti OIG Power s.r.o. nebo exkluzivního partnera či autorizované smluvní montážní společnosti a následné zpracování nabídky.
Mám zájem o zasílání novinek o CES BatteryBox prostřednictvím emailu

Upozornění: Po odeslání poptávky nezavírejte stránku dříve, než se vám zobrazí potvrzovací okno „Zpráva odeslána“. Poptávkový formulář byl v pořádku odeslán pouze v případě, dorazil-li vám na vámi zadanou emailovou adresu potvrzovací email s rekapitulací vaší poptávky. Pokud po jejím odeslání neobdržíte do několika minut potvrzovací email, kontaktujte nás prosím se svým dotazem prostřednictvím info@cesbatterybox.com.

Zavřít
Top

Email zadaný ve špatném formátu

Skrýt Špatné heslo

Zapomenuté heslo?

Zapomenuté heslo? Prosím zadejte Vás email a obdržíte link pro vytvoření nového.

Špatný email

Zpátky na přihlášení

Zavřít