slide
síť

Český patent, česká výroba

Náš svět stojí na nepřetržitém užívání elektrické energie, většina z nás je na jejích zdrojích životně závislá a svět bez pravidelných dodávek elektřiny si již neumíme představit. Trendy v oblasti energetiky jdou ruku v ruce s reakcí na stav životního prostředí a čerpání energií z neudržitelných zdrojů.
Budoucnost naší úplné energetické nezávislosti tkví v inteligentním systému decentralizace výroby energií z obnovitelných zdrojů, konkrétně v energetické samostatnosti každé domácnosti. 
Tento fakt společně s rostoucími cenami energií i otázka energetické bezpečnosti nás přinutili zamyslet se nad dostupným řešením pro každého. V rámci této výzvy jsme navrhli  vlastní třífázový systém CES BATTERY BOX, využívající nejnovější poznatky o technologiích v oblasti uchovávání elektrické energie. 
Náš inteligentní systém propojuje výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů s jejím skladováním a uspokojováním konkrétních energetických nároků domácnosti. 
Ukládání vyrobené energie do libovolně nastavitelného bateriového banku je tak odpovědí na otázku, jak co nejlépe hospodařit s vlastní vyrobenou energií a pokrýt spotřebu vlastní domácnosti v požadovanou dobu.

Náš tým

team
Můj osud je CESta k energetické soběstačnosti.

Milan Turena

obchod

team
Akumulace energie znamená udržitelnou budoucnost.

Ludvík Doleček

výroba

team
Každý den je novou příležitostí změnit svět k lepšímu.

Matěj Muzika

provoz

team
Každá nová zkušenost je pro mne výzvou.

Petr Maroš

finance

team
CES BATTERY BOX je můj druhý život.

Jaroslav Šťásek

vývoj

Prosíme o vyplnění informací v našem kontaktním formuláři. V zájmu urychlení přípravy nabídky doporučujeme uvést i nepovinné údaje. V nejkratším možném čase vás bude kontaktovat zástupce autorizované distribuční společnosti z vašeho regionu nebo zástupce společnosti ČEZ.

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Pro snazší orientaci nám můžete zaslat výkres střechy, situační výkres, apod.
*Odesláním poptávky souhlasím s předáním údajů vyplněných ve formuláři i třetí straně, a to exkluzivnímu partnerovi pro prodej a instalace systémů, zastoupenému společnostmi ČEZ Solární s.r.o., ČEZ ESCO, a.s., ČEZ Prodej, a.s., nebo jinou autorizovanou smluvní montážní společností a chci, aby mne ve věci poptávky kontaktovala. Veškeré získané údaje budou použity pro navázání kontaktu se mnou, poskytnutí informací o produktech a službách společnosti OIG Power s.r.o. nebo exkluzivního partnera či autorizované smluvní montážní společnosti a následné zpracování nabídky.
Mám zájem o zasílání novinek o CES BatteryBox prostřednictvím emailu

Upozornění: Po odeslání poptávky nezavírejte stránku dříve, než se vám zobrazí potvrzovací okno „Zpráva odeslána“. Poptávkový formulář byl v pořádku odeslán pouze v případě, dorazil-li vám na vámi zadanou emailovou adresu potvrzovací email s rekapitulací vaší poptávky. Pokud po jejím odeslání neobdržíte do několika minut potvrzovací email, kontaktujte nás prosím se svým dotazem prostřednictvím info@cesbatterybox.com.

Zavřít
Top

Email zadaný ve špatném formátu

Skrýt Špatné heslo

Zapomenuté heslo?

Zapomenuté heslo? Prosím zadejte Vás email a obdržíte link pro vytvoření nového.

Špatný email

Zpátky na přihlášení

Zavřít